Languit in comfortmod(i)us

Onze gloednieuwe Modius bank & fauteuil

 

Recht en curvy

Volgens designer Hanne Willmann heeft Modius duidelijke rechte lijnen, maar is de bank toch heerlijk curvy. Zo ontstaat een prachtig stoffeerdetail op de plek waar de rug en de arm samenkomen.
Hanne Willmann was erop gebrand om Modius twee gebruiksfuncties mee te geven: “Bij een rechte bank denken mensen dat je er alleen op kunt zitten. Maar dan ga maar eens liggen op Modius. Hij is zó comfortabel. De armleuning heeft de perfecte hoek, je legt je hoofd neer en het is genieten geblazen. Je hebt niet eens een kussen nodig; je zinkt er heerlijk in weg om lekker te ontspannen.

Samen met de nieuwe Bolmin poef staat er zo een prachtig nieuw hoekje bij VDI
Ben u ook zo benieuwd naar het design en zitcomfort in het echt? Kom dan gezellig bij ons langs in de winkel.

Vers van de pers

Showroom

Een ruim assortiment aan meubelen, verlichting, textiel en woonaccessoires belooft samen met een gepassioneerd team van ontwerpers en adviseurs, een onvergetelijke interieurbeleving.